Перед багатьма випускниками коледжів постає питання чи продовжувати навчатися і якщо так, то де можна здобути хороші знання.

6 квітня до здобувачів освіти Кам’янець-Подільського фахового коледжу індустрії, бізнесу та інформаційних технологій завітали  кандидат історичних наук, доцент, керівник відділу профорієнтаційної роботи, доуніверситетської підготовки та сприяння працевлаштуванню випускників університету Володимир Адамовський та кандидат філософських наук, старший викладач кафедри політології та філософії, відповідальний секретар приймальної комісії Василь Чабанов.

Випускники коледжу дізнались про діяльність Університету Огієнка, зокрема про перелік спеціальностей підготовки фахівців. Актуальною була інформація щодо студентського дозвілля та забезпечення всіх студентів гуртожитками.

Під час спілкування науково-педагогічні працівники К-ПНУ наголосили на перевагах навчання в університеті та особливостях  вступу на базі диплома молодшого бакалавра.

Cподіваємось, що скоро побачимо знайомі обличчя в стінах Університету Огієнка!

Співпраця К-ПНУ з Кам’янець-Подільським фаховим коледжем індустрії, бізнесу та інформаційних технологій