Моніторинг працевлаштування випускників за 2017-2018 н.р.


Історичний факультет

Факультет спеціальної освіти, психології і соціальної роботи

Навчально-науковий інститут української філології та журналістики

Факультет іноземної філології

Фізико-математичний факультет

Природничо-економічний факультет

Факультет фізичної культури

Педагогічний факультет


Команда Міністерства освіти і науки України у співпраці з Міністерством цифрової трансформації України та Пенсійним фондом України вперше реалізувала моніторинг працевлаштування випускників закладів вищої та фахової передвищої освіти.

Моніторинг проводився завдяки налагодженню інформаційного обміну між Єдиною державною електронною базою з питань освіти та Державним реєстром загальнообов’язкового державного соціального страхування.

У процесі моніторингу досліджувалася зайнятість осіб, які закінчили навчання за бюджетні кошти в період з 1 листопада 2017 до 30 жовтня 2018 року, та не продовжили навчання за наступним рівнем освіти.

На підставі результатів Моніторингу працевлаштування складено рейтинговий список закладів вищої освіти у сфері управління МОН, для розрахунку обсягу бюджетного фінансування яких використовується Формула, затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 24 грудня 2019 року № 1146. У рейтинговому списку 138 закладів вищої освіти.

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка серед 138 університетів посідає:

Оцінка занятості – 59 місце (60,21).

За показником працевлаштування, який становить 1,15 (результат закладу не потрапляє до 30 відсотків найкращих результатів, але належить до 45 відсотків найкращих результатів) – 59 місце.

За відсотком зайнятих відповідно до здобутої медичної або педагогічної освіти Спеціальні моніторингові особи – 22 місце (9,7 %)

За відсотком зайнятих серед моніторингових осіб – 74 місце (36,8 %)

За відсотком зайнятих та умовно зайнятих МО – 90 місце (55,4 %)

Детальніше за покликанням: http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=7261