Як не загубитись серед сотні професій і  визначити, яка з них підходить саме тобі?
Які переваги того чи того фаху?
Яку спеціальність обрати, щоб у майбутньому успішно працевлаштуватися?
Це питання, які перед собою ставить кожен абітурієнт.
К-ПНУ допоможе тобі визначитися!

Розпочинаємо нову рубрику “МАРАФОН ПРОФЕСІЙ”, у якій будемо знайомити вас із найактуальнішими професіями, а відгуки випускників допоможуть обрати саме ту, яка вам до душі!


ФІЛОЛОГ

Фах філолога на ринку праці – найбільш затребуваний і надзвичайно перспективний. Крім традиційних варіантів кар’єри вчителя, викладача, науковця, редактора, коректора чи перекладача, висококваліфікованому філологу-україністу пропонують найрізноманітніші сучасні варіації професійної активності. Філолог може успішно вести власний блог, бути позаштатним кореспондентом друкованих та інтернет-видань. Філологічний складник визначальний і для професії контент-менеджера –редактора вебсайтів. Для інтернет-сайтів філолог буде корисним у роботі з новинами, рекламою, у сфері продажу та послуг.Грамотного філолога запрошують на роботу в рекламні агентства та ІТ-компанії.


ФАХІВЕЦЬ ІТ-ГАЛУЗІ

IT-галузь – це безмежний простір для реалізації ваших можливостей!
Комп’ютерно-інформаційні технології невпинно розвиваються, а тому фахівці в цій сфері – одна із найзатребуваніших і високооплачуваних професій сучасності.
Інформаційно-аналітичні структури, сервісні інформаційно-обчислювальні центри, органи державної влади та місцевого самоврядування, правоохоронні органи, сфера моделювання, проєктування, розроблення та тестування інформаційних систем, надання інформаційно-комп’ютерних послуг – це неповний перелік структур, які потребують ІТ-спеціалістів.

ФАХІВЕЦЬ ТУРИСТИЧНОЇ І ГОТЕЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Робота в цій галузі дасть можливість творчої самореалізації в цій справі, формування професійної позиції та культури поведінки. З огляду на сучасні тенденції світового ринку, фахівці туристичної і готельної справи є надзвичайно затребуваними: підприємства, організації та держустанови, що здійснюють діяльність у сфері туризму, готельних та ресторанних послуг (туристичні агенції, туроператори, екскурсійні бюро, інформаційно-краєзнавчі центри, готельні комплекси, ресторани, розважальні центри тощо) – це неповний перелік закладів та установ, які потребують таких фахівців.