Леся Горбняк-Юліна

– випускниця природничо-економічного факультету, кандидат біологічних наук. Працює старшим науковим співробітником науково-дослідного відділу в Національному природному парку «Подільські Товтри».

Чавалах Каріна

Випускниця бакалаврату за спеціальністю Економіка підприємства 2017 р. та магістратури за спеціальністю Підприємництво, торгівля та біржова діяльність 2018 р. З 2020 р. працює директором ФГ «Мельник-Агро», яке орієнтується на будівництво теплиць, вирощування городини. Випускниця не лише обіймає керуючу посаду, але є й співвласником бізнесу.

 

Бойчук Юлія

У 2017 р. здобула кваліфікацію бакалавра за спеціальністю Економіка підприємства, у 2018 р. – диплом магістра з відзнакою. З 2019 р. працює в Управлінні освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради. Спочатку була призначена на посаду керівника групи по заробітній платі, згодом переведена на посаду заступника головного бухгалтера, а сьогодні обіймає посаду керівника відділу тендерних закупівель.

 

 

 

 

Андрій Білюк

– бізнес-контролер «CRH Group Services Limited» (Північна Ірландія); до цього часу – молодший економіст та економіст на ПАТ «Подільський цемент», фінансовий контролер корпорації «CRH Україна». У 2018 р. закінчив магістратуру за спеціальністю «Економіка підприємства».

 

Бондарчук Олександр Петрович

– кандидат біологічних наук, науковий співробітник відділу культурної флори Національного ботанічного саду ім. М.М. Гришка НАН України (м. Київ). Переможець конкурсу «Проекти науково-дослідних робіт молодих учених НАН України» у 2015 році. Випускник факультету 2012 року.

Лілія Яцюк

спеціаліст з фінансів у компанії Wild Wild Leads; до цього часу – фахівець фахівцем з адміністративно-фінансової діяльності благодійної організації «Premiere Urgance Internationale, молодший економіст та економіст на ПАТ «Подільський цемент» (корпорація «CRH Україна»). У 2017 р. стала випускницею магістратури за спеціальністю «Економіка підприємства».

 

Гончарук Дарина Вікторівна

– спеціаліст відділу контрольно-перевірочної роботи головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області.
Випускниця факультету 2020 року, здобула ступінь вищої освіти – магістр за спеціальністю “Управління персоналом та економіка праці” та напрямом підготовки “Менеджмент”, диплом з відзнакою.

 

 

 

 


 

 

 

Альона Мандзюк

– провідний фахівець з обслуговування клієнтів ПАТ
«ПриватБанк». Стала випускницею факультету у 2017 р., закінчивши
магістратуру за спеціальністю «Економіка підприємства».

 

 


Кирилюк Володимир Вікторович

– доцента кафедри управління персоналом та економіки праці КНЕУ імені Вадима Гетьмана.
Випускник 2011 року, отримав диплом з відзнакою про базову вищу освіту за напрямом підготовки «Управління персоналом і економіка праці» та здобув кваліфікацію бакалавра з управління персоналом і економіки праці, викладача економіки.

 

 


Маковецька Анна Анатоліївна

– фахівць відділу підбору та адаптації персоналу масових позицій в АТ “ПУМБ”.
Випускниця 2017 року, отримала диплом магістра з відзнакою за спеціальністю “Управління персоналом та економіка праці”.

 

 

 

 


Матковська Анастасія

– учасниця річної програми стажування для випускників ВНЗ компанії СRH Україна за спеціальністю бухгалтер на базі АТ «Подільський цемент».
Адміністратор з контролю витрат проекту «Термінал у м. Київ м. Вишневе» компанії СRH Україна.
Випускниця 2019 року, отримала ступінь магістра із спеціальності «Менеджмент», диплом з відзнакою.

 

 


Музика (Боднарчук) Вікторія 

– адміністратор та менеджер у Центрі лікування хребта та суглобів «Кінезіс»
Випускниця 2016 року отримала диплом магістра з відзнакою за спеціальністю “Управління персоналом та економіка праці”.

 

 

 

 


Ніколаєва Наталія Володимирівна

– доктор філософії за спеціальністю «Біологія», науковий співробітник відділу експериментальної онкології Словацької академії наук (м. Нітра, Словаччина). Випускниця факультету 2012 р.

 

 

Петрище Ольга Іванівна

– кандидат сільськогосподарських наук, викладач кафедри садово-паркового господарства, геодезії і землеустрою Подільського аграрно-технічного університету (м. Кам’янець-Подільський). Випускниця факультету 2007 р.

 

 

 

 Сокальська Юлія Олегівна

– проходила стажування в рекрутинговій компанії DOPOMOGA Ukraine в м. Київ (проект з масового підбору персоналу).
Сервіс-менеджер по медичному страхуванню корпоративних клієнтів.
Випускниця  2013 року, отримала диплом бакалавра з відзнакою за спеціальністю “Управління персоналом та економіка праці”.