16 листопада відбулось засідання Ради  роботодавців у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка.

Розпочав засідання заступник голови Ради роботодавців, в.о. проректора з науково-педагогічної роботи, керівник навчально-методичного центру забезпечення якості освіти університету Геннадій Бесарабчук, який ознайомив присутніх із порядком денним.

Учасники розглянули питання організації роботи зі збирання, аналізу та використання інформації (зокрема під час перегляду освітніх програм) щодо кар’єрного шляху випускників, які навчалися за відповідною освітньою програмою. Доповідали  гаранти ОПП, які проходли акредитації на початку навчального року:

Іван Стасюк – гарант ОПП Тренер з видів спорту, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент кафедри спорту і спортивних ігор;

Наталія Гаврилова – гарант ОПП Спеціальна освіта (Логопедія), кандидат психологічних наук, доцент кафедри логопедії і спеціальних методик;

Світлана Михальська – гарант ОПП Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка), доктор психологічних наук, доцент кафедри корекційної педагогіки та інклюзивної освіти.

Алла Марчишина – гарант ОПП Середня освіта (Англійська мова і зарубіжна література), доктор філолологічних наук, доцент кафедри англійської мови.

Тетяна Боднарчук – гарант ОПП Середня освіта (Німецька мова і зарубіжна література), кандидат педагогічних наук, доцент кафедри німецької мови.

Ірина Ящишина – гарант ОПП Економіка підприємства, доктор економічних наук, професор кафедри економіки підприємства.

Інна Григорчук – гарант ОПП Середня освіта (Біологія та здоров’я людини), кандидат біолічних наук, доцент кафедри біології та методики її викладання.

Борис Коваленко – гарант ОПП Середня освіта (Українська мова і література), доктор філолологічних наук, доцент кафедри української мови.

Після обговорення зробили висновки, що кафедри активно підтримують зворотний зв’язок із випускниками. Здебільшого, інформацію оновлюють за допомогою сформованої, під час навчання, бази контактів. Окрім  цього, кар’єрний шлях випускників та їх працевлаштування відслідковують через соціальні мережі (Instagram, Facebook). На  сайтах кафедр є окремі рубрики про відомих випускників К-ПНУ.

Засідання Ради роботодавців у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка