Науково-педагогічні працівники університету Огієнка продовжують знайомити випускників шкіл міста Кам’янця-Подільського з особливостями навчання в нашому ЗВО.

14 листопада доктор філологічних наук, завідувач кафедри української мови Людмила Марчук, кандидат філологічних наук, доцент кафедри слов’янської філології та загального мовознавства Тетяна Білоусова, доцент кафедри політології та філософії, кандидат політичних наук Вадим Маркітантов і кандидат економічних наук,  старший викладач кафедри економіки підприємства Вадим Чаплінський завітали до одинадцятикласників Кам’янець-Подільського ліцею № 16 Кам’янець-Подільської міської ради Хмельницької області.

З учнями випускних класів Кам’янець-Подільської загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів № 15 Хмельницької області поспілкувались доцент кафедри слов’янської філології та загального мовознавства Тетяна Білоусова, доцент кафедри політології та філософії, кандидат політичних наук Вадим Маркітантов і кандидат географічних наук, старший викладач кафедри географії та методики її викладання Андрій Лісовський.

15 листопада представники К-ПНУ завітали до учнів випускних класів Кам’янець-Подільського ліцею №1 Камянець-Подільської міської ради Хмельницької області.  Кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки підприємства Віталій Ткачук, кандидат педагогічних наук старший викладач кафедри німецької мови Олена Шмирко, кандидат психологічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Наталія Дідик, кандидат педагогічних наук, старший викладач  кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Ірина Марціновська й  кандидат психологічних наук, старший викладач кафедри загальної та практичної психології Юлія Данчук розповіли здобувачам освіти про спеціальності  й особливості професійної підготовки фахівців.

16 листопада науково-педагогічні працівники К-ПНУ:  доктор біологічних наук професор кафедри біології та методики її викладання Людмила Любінська, доцент кафедри слов’янської філології та загального мовознавства, кандидат філологічних наук Наталія Дворницька і кандидат педагогічних наук, старший викладач  кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Ірина Марціновська  поспілкувалися з учнями   Кам’янець-Подільського ліцею №10 Кам’янця-Подільської міської ради Хмельницької області.

Під час зустрічей потенційні абітурієнти дізнались перелік спеціальностей, отримали відповіді на актуальні питання. Окрім цього вони були проінформовані про дозвілля студентів, можливості академічної мобільності й подальші перспективи працевлаштування.

Знайомство випускників шкіл Кам’янця-Подільського з університетом Огієнка триває