З учнями випускних класів Кам’янець-Подільського навчально-виховного комплексу №9 імені А.М.Трояна в складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів із поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв Хмельницької області поспілкувалися кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва Іван Підгурний, кандидат педагогічних наук, асистент кафедри музичного мистецтва Надія Лаврентьєва, кандидат філологічних наук, доцент кафедри слов’янської філології та загального мовознавства Тетяна Білоусова та кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри англійської мови Оксана Литвинюк. Учні з особливим зацікавленням слухати проспеціальності, які відповідають їхнім профільним інтересам.

3-4 листопада до випускників Кам’янець-Подільського ліцею І-ІІІ ступенів «Славутинка» Хмельницької обласної ради завітали представники факультету іноземної філології, історичного й природничо-економічного факультетів: кандидат філологічних наук, декан факультету іноземної філології Алла Хоптяр, кандидат педагогічних наук, завідувачка кафедри німецької мови Тетяна Калинюк, кандидат філологічних наук, завідувачка кафедри слов’янської філології і загального мовознавства Наталія Стахнюк, студентки факультету іноземної філології Катерина Сиротюк й Анна Марценюк, кандидат географічних наук, старший викладач кафедри географії та методики її викладання Станіслав Придеткевич, кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки підприємства Віталій Ткачук та кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України Сергій Сидорук. Випускників ознайомили з освітніми програми за якими здійснюється підготовка фахівців і наголосили на міжнародній співпраці з освітніми закладами Німеччини, Польщі, Словаччини та інших країн.

9 листопада кандидат історичних наук, доцент соціальної педагогіки і соціальної роботи Юрій Сербалюк, асистент кафедри географії та методики її викладання Борис Матвійчук, асистент кафедри математики Катерина Геселева й доцент кафедри слов’янської філології та загального мовознавства, кандидат філологічних наук Наталія Дворніцька відвідали одинадцятикласників Кам’янець-Подільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 Хмельницької області та Кам’янець-Подільського ліцею №17 Кам’янець-Подільської міської ради Хмельницької області.

Під час зустрічі випускники дізнались про діяльність та історію університету. Окрім цього їм зазначили наскільки важливим є вибір майбутньої професії і наголосили на тому, що саме університет Огієнка за допомогою високого рівня практичної та теоретичної підготовки дасть змогу реалізувати себе як справжніх професіоналів обраного фаху.

Зустрічі викладачів К-ПНУ з випускниками шкіл Кам’янця-Подільського тривають