24-28 січня на базі лабораторій кафедри біології та методики її викладання К-ПНУ проходила підготовка талановитих школярів міста Кам’янця-Подільського до ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.

Учні мали нагоду поглибити свої знання з ботаніки, зоології, цитології, фізіології рослин тощо.

Зі школярами працювали кандидат біологічних наук, старший викладач Наталія Рубановська, кандидат біологічних наук, доцент Інна Григорчук, консультували доктор біологічних наук, професор Людмила Любінська, кандидат біологічних наук, доцент Микола МатвєєвНайціннішою для юних біологів стала практична підготовка до олімпіади. Під керівництвом викладачів кафедри учні визначали види рослин і тварин, освоювали техніку мікроскопіювання на сучасних мікроскопах, навчались власноруч виготовляти мікропрепарати та препарувати тварин і їх органи.

Щиро віримо, що незабаром талановиті школярі знову завітають до Кам’янець-Подільського національного університету мені Івана Огієнка, готуючись до наступного етапу Всеукраїнської олімпіади з біології!

Наталія Казанішена, завідувач кафедри біології та методики її викладання

У К-ПНУ пройшла підготовка до ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології