20 жовтня науково-педагогічні працівники К-ПНУ зустрілися з випускниками шкіл Мельнице-Подільської громади.

Декан факультету спеціальної освіти, психології і соціальної роботи Віталій Співак, завідувач кафедри психолого-медико-педагогічних основ корекційної педагогіки Олег Опалюк, а також доцент кафедри загальної та практичної психології Наталія Гончарук відвідали Мельнице-Подільську ЗОШ І-ІІІ ступенів, Вигодську ЗОШ І-ІІІ ступенів та Дзвиняцьку ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Під час зустрічей одинадцятикласники цікавились особливостями вступу до вишу, переліком спеціальностей, які представлені в нашому університеті, студентським життям, зокрема умовами проживання в гуртожитку. Крім того, старшокласникам розповіли про особливості освітньої, наукової та виховної діяльності студентів і викладачів університету, потужності матеріально-технічної бази.Також до бібліотек було передано науково-методичну літературу.

Зустрічі з випускниками шкіл Мельнице-Подільської громади