. Представники Мережі Ланет зустрілися зі студентами К-ПНУ – Відділ профорієнтаційної роботи, доуніверситетської підготовки та сприяння працевлаштуванню випускників університету

20 жовтня в К-ПНУ відбулася зустріч студентів із представниками одного з інтернет-провайдерів міста – Мережею Ланет, яка є одним із найбільших інтернет-провайдерів України. Компанія пропонує не лише офіційне працевлаштування, а й високу заробітну плату.

Фахівець із навчання персоналу Олесь та менеджер із персоналу Любов розповіли студентам про умови та специфіку роботи в Мережі Ланет. Перевагами для працівників мережі є те, що, будучи студентом, можна поєднувати навчання з роботою, оскільки графік роботи може бути зручним як працівника, так і для роботодавця.

Навчання проходить безкоштовно, є власна корпоративна бібліотека з різноманітною літературою, з якої можна почерпнути багато корисної інформації. Працівники мають матеріальну допомогу в різних життєвих ситуаціях, додаткові дні відпустки за стаж роботи в компанії, а також безкоштовний доступ до мережі Інтернет та CaTV.

Дружний колектив допоможе швидко адаптуватися і сприятиме затишній атмосфері, яка панує в цьому колективі.

Пресцентр

Представники Мережі Ланет зустрілися зі студентами К-ПНУ