24 квітня 2026 року в атмосфері ідей, діалогу та стратегічного мислення продовжився Національний туристичний форум у Кам’янці-Подільському, робота якого розпочалася 23 квітня на базі Університету Огієнка.
Огієнківці на Національному туристичному форумі в Кам’янці-Подільському: ідеї, партнерства, стратегія розвитку










