Кам’янець-Подільський університет імені Івана Огієнка продовжує співпрацювати з громадами області.
15 квітня декан історичного факультету, кандидат історичних наук, доцент Анатолій Глушковецький, декан факультету іноземної філології, кандидат філологічних наук, доцент кафедри англійської мови Алла Хоптяр та кандидат історичних наук, доцент Юрій Хоптяр провели робочу зустріч з головою Ярмолинецької громади Андрієм Шутяком.
Учасники зустрічі обговорили можливості подальшої співпраці, зокрема участь науковців університету у відзначенні 625-річчя з часу першої писемної згадки про селище Ярмолинці, яке відбудеться у червні цього року.
Також за сприяння начальника відділу освіти Ярмолинецької селищної ради Руслани Гаврилюк та асистента кафедри журналістики, члена Національної спілки журналістів України, члена Ради роботодавців К-ПНУ, директора ПП «Редакція газети «Вперед» Алли Гуменюк науково-педагогічні працівники Університету Огієнка мали змогу зустрітися з одинадцятикласниками Ярмолинецьких закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 імені Сергія Слободяна та № 2 Ярмолинецької селищної ради Хмельницької області.
Зустріч розпочав Анатолій Глушковецький, який ознайомив старшокласників з історією становлення та функціонування університету, поінформував щодо напрямів підготовки й освітніх програм, розповів правила вступу до ЗВО. Анатолій Леонідович наголосив на тому, що Університет Огієнка — це не лише навчальний заклад із сучасною інфраструктурою й потужною матеріально-технічною базою, де все створено для навчання, досліджень, життя та відпочинку студентів. К-ПНУ — це, насамперед, люди: викладачі, студенти, випускники, які формують сильну, згуртовану й амбітну академічну спільноту.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Про особливості навчання в університеті учням розповіла Алла Хоптяр. Вона ознайомила з освітніми програмами, які постійно оновлюють відповідно до викликів часу й запитів роботодавців; наголосила на можливості здобувачів вищої освіти взяти участь у міжнародній програмі Еразмус+ та поділилася успішним досвідом студентів, які взяли участь у цій програмі.
Юрій Хоптяр зазначив, що навчання в університеті забезпечує потужний професорсько-викладацький склад, який, спираючись на понад столітню історію закладу вищої освіти, вибудував конкурентоспроможний сучасний освітній простір.
Про особливості навчання та дозвілля студентів повідомила Алла Гуменюк. Також вона наголосила на практичному складнику освітнього процесу й можливостях себе зреалізувати в обраній професії.
Сподіваємось на плідні результати співпраці!