Шановні одинадцятикласники!

Запрошуємо вас до участі у Всеукраїнських олімпіадах Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти з предметів: українська мова та література, історія України, математика, фізика, біологія, хімія, географія, англійська мова, німецька мова.

Не проґавте можливість збільшити свої шанси при вступі до
Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка!

Олімпіади проводяться у два тури в наступні терміни:

 І (дистанційний) тур: 7 лютого 2022 р. – 15 березня 2022 р.;
 ІІ (очний) тур:15 квітня 2022 р. – 30 квітня 2022 р.

До участі в другому турі допускаються учасники, які набрали не менше 75% балів в першому турі.


Переможцям Всеукраїнських олімпіад Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка надаються додаткові бали (від 1 до 20) до одного з предметів сертифікату ЗНО при вступі на спеціальності: 012 Дошкільна освіта, 013 Початкова освіта, 014.04 «Середня освіта (Математика)», 014.05 «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)», 014.07 «Середня освіта (Географія)», 014.08 «Середня освіта (Фізика)».

Три кроки до успіху:

Крок 1. Зареєструватися для участі в олімпіаді.
Крок 2. Виконати завдання першого туру (Виконане завдання надсилається на електронну адресу proforient_dept@kpnu.edu.ua або поштовим листом на адресу: вул. Огієнка, 61, м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька область, 32300).
Крок 3. Приїхати до Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка для участі у другому турі олімпіади.

 

Положення про Всеукраїнські олімпіади Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти

Наказ Міністерства освіти і науки України “Про затвердження Положення про Всеукраїнські олімпіади вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти”

Контактна інформація

E-mail: proforient_dept@kpnu.edu.ua

Телефон: (067) 302 17 83

Адреса: вул. Огієнка, 61, кабінет №320