10 квітня до Університету Огієнка завітали одинадцятикласники з Великожванчицького ліцею Дунаєвецької міської ради Хмельницької області. Під час зустрічі вони мали змогу пройтися навчальними авдиторіями та відчути особливу атмосферу одного з найстаріших університетів України.
Зустрічав гостей керівник відділу профорієнтаційної роботи, доуніверситетської підготовки та сприяння працевлаштуванню випускників університету, кандидат історичних наук, доцент Володимир Адамовський. Він ознайомив старшокласників з історією становлення та функціонуванням Університету Огієнка й наголосив на тому, що заклад є одним з інноваційних освітніх і наукових центрів Поділля та України, простором для особистісного зростання й реалізації креативних ідей.
Із факультетом фізичної культури учнів ознайомила заступник декана з навчальної роботи та забезпечення якості вищої освіти, кандидат педагогічних наук, доцент Аліна Боднар. Вона продемонструвала матеріальну базу і розповіла про відомих спортсменів – випускників і студентів факультету, які прославляють Україну на Олімпійських іграх, чемпіонатах світу і Європи, Європейських іграх, універсіадах, а також поінформувала про навчання та освітні програми.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Про особливості бібліотечної справи розповіла директор бібліотеки К-ПНУ Людмила Климчук, а заступник директора, завідувач відділу абонементів та читальних залів бібліотеки Людмила Резнічук показала школярам бібліотечні фонди.
![]() |
![]() |
![]() |
Директор навчально-наукового інституту української філології та журналістики, доктор філологічних наук, професор Борис Коваленко повідомив про особливості навчання та дозвілля студентів, розповів про освітні програми, які постійно оновлюють відповідно до викликів часу й запитів роботодавців, а завідувач навчальної лабораторії етнології навчально-наукового інституту української філології та журналістики, кандидат філологічних наук, старший викладач Валерій Щегельський ознайомив школярів з етнологічними особливостями Поділля, показав одяг, предмети вжитку, якими користувалися подоляни ще на початку ХХ століття.
![]() |
![]() |
![]() |
Про особливості навчання на мистецьких спеціальностях педагогічного факультету та створення експозиції творів мистецтв, виконаних студентами університету, розповіли кандидат мистецтвознавства, завідувач кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва, доцент Іван Підгурний і лаборант, асистент кафедри Володимир Бучковський.
Продовжуємо популяризувати освітній простір К-ПНУ серед школярів!