6 жовтня 2022 р. відбулась профорієнтаційна зустріч з одинадцятикласниками Кам’янець-Подільського навчально-виховного комплексу №3 у складі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та ліцею Хмельницької області.

Представники кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи – кандидат історичних наук, доцент Юрій Сербалюк, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри Наталія Гевчук, та студентка першого курсу другого (магістерського) рівня здобуття вищої освіти Діана Тетеря окреслили особливості спеціальності 232 Соціальне забезпечення освітньо-професійної програми Соціальна допомога. Школярів ознайомили з перевагами навчання на факультеті спеціальної освіти, психології і соціальної роботи, специфікою спеціальності соціальне забезпечення, можливостями подальшого працевлаштування і професійного зростання.

07 жовтня викладачі фізико-математичного факультету – в. о. завідувача кафедри математики, кандидат педагогічних наук, доцент Юрій Сморжевський та асистент кафедри математики, кандидат фізико-математичних наук Катерина Геселева поспілкувалися з випускниками Кам’янець-Подільської спеціалізованої загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням інформатики Хмельницької області. Учням надали вичерпну інформацію про університет, факультети та спеціальності. Одинадцятикласники отримали відповіді на актуальні питання щодо організації освітнього та виховного процесу, студентського життя й дозвілля зокрема.

Викладачі К-ПНУ зустрілися з випускниками шкіл Кам’янця-Подільського