. У К-ПНУ розпочались заняття для підготовки до національного мультипредметного тесту – Відділ профорієнтаційної роботи, доуніверситетської підготовки та сприяння працевлаштуванню випускників університету

02 травня розпочались безкоштовні онлайн-курси для підготовки до національного мультипредметного тесту (НМТ), який складатимуть абітурієнти у 2022 році.

Майже 200 учнів з Кам’янця-Подільского, Хмельницького, Хмельницької області (м. Дунаївці, м. Красилів, м. Старокостянтинів, м. Шепетівка, с. Яхнівці, с. Судилків, с. Радошівка) та Хотина виявили бажання стати слухачами підготовчих курсів.

Заняття проводяться у двох групах із предметів, які є складниками НМТ (українська мова, математика та історія України), тричі на тиждень.

03 травня для учнів 11-х класів заняття з математики провели викладачі фізико-математичного факультету – старший викладач кафедри математики Тетяна Думанська та асистент кафедри математики Катерина Геселева.

04 травня відбулись заняття з української мови, які провела завідувач кафедри української мови, професор Людмила Марчук.

05 травня онлайн-заняття з історії України були організовані представниками від історичного факультету – старшим викладачем кафедри всесвітньої історії Олександром Югою та керівником пресцентру університету Юлією Штефанко.

Учнів ознайомили із планом подальшої роботи курсів та розкрили теми, які передбачені програмою тестування.

У К-ПНУ розпочались заняття для підготовки до національного мультипредметного тесту