. Зустріч із випускниками закладів загальної середньої освіти Новоушицької громади – Відділ профорієнтаційної роботи, доуніверситетської підготовки та сприяння працевлаштуванню випускників університету

24 грудня представники К-ПНУ зустрілися з випускниками закладів загальної середньої освіти Новоушицької громади.

Керівник відділу профорієнтаційної роботи, доуніверситетської підготовки та сприяння працевлаштуванню випускників університету Володимир Адамовський і декан історичного факультету Анатолій Глушковецький відвідали Новоушицький ліцей, Новоушицьку ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 та Струзьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів.

Під час зустрічей з адміністраціями шкіл, учителями та учнями науково-педагогічні працівники університету ознайомили присутніх з історією вишу та переліком спеціальностей, за якими здійснюють підготовку фахівців на факультетах К-ПНУ.

Надзвичайно актуальною для випускників була інформація про умови вступу до університету у 2022 році та особливості організації освітньої, наукової, виховної діяльності студентів і викладачів. Бібліотекам шкіл презентували науково-методичну літературу.

Зустріч із випускниками закладів загальної середньої освіти Новоушицької громади