29 вересня до Кам’янець-Подільської загальноосвітньої школи I-III ступенів №6 Кам’янець-Подільської міської ради Хмельницької області з майстер-класом із виготовлення ляльок-кутасиків «Україна – єдина країна» завітали старший викладач кафедри теорії та методик початкової освіти Анатолій Ковальчук та студенти 4 курсу спеціальностей Дошкільна освіта і Початкова освіта Ірина Усач та Вікторія Войцехівська.

Кам’янець-Подільську загальноосвітню школу №8 I-III ступенів відвідали заступник декана з виховної та профорієнтаційної роботи історичного факультету Олександр Юга та асистент кафедри корекційної педагогіки та інклюзивної освіти, кандидат педагогічних наук Ірина Марціновська.

30 вересня з випускниками Кам’янець-Подільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 імені Т.Г.Шевченка Хмельницької області поспілкувалися заступник декана з виховної та профорієнтаційної роботи факультету іноземної філології Наталія Дворніцька, завідувач кафедри слов’янської філології та загального мовознавства Наталія Стахнюк, студентка 3 курсу спеціальності Середня освіта (Мова і література (німецька) Маргарита Козерацька, доцент кафедри економіки підприємства, кандидат економічних наук Віталій Ткачук й асистент кафедри географії та методики її викладання Борис Матвійчук.

Під час зустрічі одинадцятикласники ознайомились із правилами вступу до вишу та спеціальностями, за якими готують фахівців.

Здобувачі вищої освіти поділились своїми враженнями про навчання в університеті та особливостями студентського життя.

Цикл зустрічей із випускниками шкіл Кам’янця-Подільського продовжується