15 вересня представники К-ПНУ – Алла Хоптяр, декан факультету іноземної філології, та Максим Сльозкін, магістрант історичного факультету, відвідали Кам’янець-Подільський навчально-виховний комплекс № 9 ім. А. М. Трояна з метою профорієнтаційної роботи.

Представники університету розповіли про успіхи і досягнення дружньої університетської команди, яка радо чекає на нових активних й амбітних студентів.

Зокрема, майбутні абітурієнти ознайомилися зі спеціальностями, за якими відбувається підготовка фахівців на історичному факультеті. Окрему увагу закцентували на тих можливостях, котрі мають студенти вишу: міжнародні молодіжні обміни, різноманітні міжнародні освітні та наукові проєкти, Всеукраїнські стипендіальні програми, волонтерський рух, студентське дозвілля тощо.

Щиро дякуємо за теплу та щиру розмову учням 11-х класів НВК №9 та адміністрації закладу освіти за організацію зустрічі.

Зустріч одинадцятикласників із представниками К-ПНУ