28 квітня 2021 року відбулось засідання Ради роботодавців у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка.

Розпочав засідання голова Ради роботодавців Сергій Мельник, начальник управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради, голова Ради роботодавців. Він ознайомив присутніх із порядком денним, який передбачав розгляд низки питань.

Зокрема, про стан акредитації освітніх програм спеціальностей Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка за участі роботодавців-партнерів доповідалаЛюдмила Воєвідко, керівник навчально-методичного відділу, кандидат педагогічних наук, доцент.

Геннадій Бесарабчук,  керівник навчально-методичного центру забезпечення якості освіти, кандидат педагогічних наук, заступник голови Ради роботодавців, схарактеризував зміни до чинних освітніх програм і навчальних планів підготовки здобувачів вищої освіти зі спеціальностей університету.

Пропозиції щодо вдосконалення освітньої, наукової, методичної діяльності факультету української філології та журналістики озвучив Олександр Волковинський, доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри журналістики.

Долучився до обговорення перший проректор університету Володимир Дубінський, який наголосив на важливості залучення роботодавців до організації освітнього процесу.

За результатами обговорення питань порядку денного було ухвалено відповідні рішення.

Відбулось чергове засідання Ради роботодавців К-ПНУ