Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка продовжує практику встановлення партнерських відносин із громадськими організаціями задля продуктивної співпраці.

28 травня 2021 року було підписано договір про співпрацю між Кам’янець-Подільським національним університетом
імені Івана Огієнка в особі в.о. ректора Володимира Дубінського та Громадською організацією «Конфедерація поляків Поділля – ХХІ століття» в особі директора Олени Гаврилюк. Метою договору є встановлення партнерства у сфері інноваційної, науково-технічної, освітньої, видавничої, економічної та інших видів діяльності.

На зустрічі також були присутні декан історичного факультету Анатолій Глушковецький та керівник відділу профорієнтаційної роботи, доуніверситетської підготовки та сприяння працевлаштуванню
випускників університету Володимир Адамовський.

Під час зустрічі представники зазначених установ домовилися про обмін актуальною інформацією щодо наукової діяльності  та результатів наукових досліджень, проведення спільних наукових та науково-практичних конференцій, семінарів, круглих столів тощо.

Присутні на зустрічі висловили сподівання щодо подальшого тривалого й результативного співробітництва.

К-ПНУ підписав договір про співпрацю з Громадською організацією «Конфедерація поляків Поділля – ХХІ століття»