Участь в олімпіадах дає вам можливість збільшити свої шанси при вступі до Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, шляхом додавання до одного з конкурсних предметів у сертифікаті ЗНО (від 1 до 20) додаткових балів.

Предмети, з яких проводяться олімпіади: українська мова та література, історія України, математика, фізика, біологія, хімія, географія, англійська мова, німецька мова.

Три кроки до успіху:

Крок 1. Зареєструватися для участі в олімпіаді.
Крок 2. Виконати завдання першого туру (Виконане завдання надсилається на електронну адресу proforient_dept@kpnu.edu.ua або поштовим листом на адресу: вул. Огієнка, 61, м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька область, 32300).
Крок 3. Приїхати до Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка для участі у другому турі олімпіади.

Всеукраїнські олімпіади для вступників