Під час загальнонаціонального карантину освітній процес у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка повністю зреалізується дистанційно. Підготовчі курси також продовжують роботу з абітурієнтами. Викладачі університету почали готувати вступників до ЗНО з української мови, історії України, біології у формі дистанційного навчання.
Дистанційна освіта – це можливість навчатися та отримувати необхідні знання віддалено від закладу освіти.
Найкращі викладачі університету Огієнка (Наталія Дзюбак, кандидат філологічних наук, доцент; Сергій Сидорук, кандидат історичних наук, доцент; Валентина Колодій, кандидат біологічних наук, асистент) забезпечують дистанційне навчання, використовуючи засоби взаємодії зі слухачами підготовчих курсів, що базуються на інтернет-технологіях: електронну пошту, чати, веб-сайти тощо.
Така форма організації освітнього процесу на підготовчих курсах дає змогу абітурієнтам отримати під час карантину необхідні теоретичні знання та набути практичні вміння та навички з відповідних тем, а викладачам інтерактивно взаємодіяти зі слухачами.
Ми турбуємося про своїх абітурієнтів, тому створюємо всі необхідні умови для підготовки до ЗНО.

Підготовчі курси у дистанційній формі