19 лютого відбулася ділова зустріч заступника директора Кам’янець-Подільського міського центру зайнятості Світлани Комаринець із в.о. ректора Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Володимиром Дубінським і керівником відділу профорієнтаційної роботи, доуніверситетської підготовки та сприяння працевлаштуванню випускників університету Володимиром Адамовським.

На зустрічі обговорювалися питання подальшої співпраці університету із центром зайнятості: проведення різноманітних семінарів, тренінгів для студентів університету; участь фахівців під час проведення профорієнтаційних заходів; обмін інформаційними матеріалами; сприяння проходженню практики студентами навчального закладу. Підсумком зустрічі стало підписання договору про співпрацю центру зайнятості з університетом.

Університет співпрацює з центром зайнятості