26 листопада 2019 року керівник відділу профорієнтаційної роботи та доуніверситетської підготовки В.І. Адамовський та викладачі економічного факультету Л.А. Рарок, О.В. Рарок, О.П. Свідер зустрілися зі студентами спеціальностей «Готельно-ресторанна справа», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Кам’янець-Подільського індустріального коледжу. Студенти отримали важливу інформацію щодо вступу до університету, ознайомилися з особливостями освітнього процесу та проведенням дозвілля в закладі вищої освіти, обговорили питання актуальності спеціальностей і перспективи подальшого працевлаштування. Володимир Адамовський зазначив, що в університеті діють підготовчі курси для підготовки молоді України до зовнішнього незалежного оцінювання та вступу до закладів вищої освіти.

Викладачі запросили студентів відвідати 14 грудня 2019 року День відкритих дверей в університеті Огієнка, щоб детальніше ознайомитися з правилами прийому до вишу 2020 року, навчальним процесом, матеріально-технічною базою, професорсько-викладацьким складом, умовами проведення дозвілля студентів університету.

Зустріч зі студентами індустріального коледжу