23 жовтня 2019 року керівник відділу профорієнтаційної роботи та доуніверситетської підготовки В.І. Адамовський, доцент кафедри біології та методики її викладання О.М. Оптасюк та доцент кафедри політології та соціології В.Ю. Маркітантов для проведення профорієнтаційної роботи відвідали Жванецький ліцей, Мукшо-Китайгородську ЗОШ, Ходоровецьку ЗОШ.

Декан історичного факультету А.Л. Глушковецький, доцент кафедри біології та методики її викладання М.І. Козак, доцент кафедри математики Ю.Л. Сморжевський завітали до Орининської ЗОШ, Кадиєвецької ЗОШ та Заліського-2 НВК.

Викладачі університету розповіли старшокласникам про історію створення Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, зосередили увагу на специфіці навчання на факультетах, ознайомили з умовами вступу до закладу вищої освіти.

Профорієнтаційна робота у школах району