8 квітня 2019 року студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка в межах профорієнтаційної роботи відвідали Новоушицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, гімназія» (директор Зваричук Алла Вікторівна), Новоушицьку ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (директор Маковійчук Лідія Степанівна), Новоушицький будинок дитячої творчості (директор Моспан Надія Миколаївна). Профорієнтаційний захід відбувся за сприяння ректора Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Копилова С.А., керівника відділу профорієнтаційної роботи та доуніверситетської підготовки Адамовського В.І., начальника Новоушицького відділу освіти Власової М.М. Організатор концерту-мюзиклу – кафедра іноземних мов факультету іноземної філології (завідувач кафедри Уманець А.В.).

Дійство відбувалося в приміщенні Новоушицького будинку дитячої творчості. Глядацький зал не вміщав усіх охочих. До районного центру з’їхалися учні кількох шкіл району. Школярі тепло приймали гостей із Кам’янця-Подільського.Студенти шести факультетів виконували пісні й танці народів світу. Історичний факультет представляли Михайло Біляк, Катерина Ковтуняк та Діана Пацан. Студенти природничого факультету Анастасія Норкіна, Єлізавета Ставська, Марія Концунтейло, Ангеліна Болюк, Інна Баранюк, Тарас Воробець також активно долучилися до виїзного університетського заходу. Факультет корекційної і соціальної педагогіки та психології був представлений виступами студентів Аліни Власової, Вікторії Квас-Сінкевич, Тетяни Куткіної, Дарії Цапок, Владислави Джурик, Христини Заяць, Марії Лазурко, Олесі Костюк. Від факультету української філології та журналістики в заході взяли участь студенти: Аліна Довга, Вікторія Кравчук, Анастасія Отвіновська, Ярослав Мельник, магістрантка Тетяна Муравська, від економічного – Анна Кавунець.Технічний супровід свята забезпечував студент фізико-математичного факультету Віталій Смірнов, фотосупровід – студентка факультету української філології та журналістики Ольга Чуніна.

Відеоролик про Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка став логічним завершенням профорієнтаційного заходу. Студенти та школярі щиро поспілкувалися, обмінялися номерами телефонів, зробили фото на згадку. Захід пройшов у веселій і дружній атмосфері. Від усього побаченого й почутого у всіх залишилися приємні й незабутні враження.

Оксана Городиська, старший викладач кафедри іноземних мов

Awesome! Мюзикл іноземними мовами “Across the Globe” в Новій Ушиці