16 травня відбулась зустріч науково-педагогічних працівників і здобувачів вищої освіти навчально-наукового інституту української філології та журналістики з випускницею К-ПНУ Наталею Ільєвою.

Цей захід спікерка розпочала зі своєрідної гри «Коло знайомств», під час якої учасники представляли себе, розповідали про свої вподобання та отримували неймовірні емоції.

Пані Наталя поділилася спогадами про студентські роки і розповіла про свою любов до театру. Надзвичайним сюрпризом для глядачів стала інсценізація трагічного епізоду із життя селянської родини. Дивовижні акторські здібності, артистизм і майстерність захопили та вразили всіх присутніх.

Насамкінець спікерка ще більше розповіла про своє захоплення, поділилася порадами успішних акторів та розкрила декілька секретів з-за лаштунків.

Щиро вдячні за можливість набути такого досвіду. Будемо раді знову бачити пані Наталю в стінах її рідного університету!

Спогади про студентські роки і любов до театру: зустріч із випускницею К-ПНУ Наталею Ільєвою