Ректорат та науково-педагогічні працівники К-ПНУ висловлюють щирі співчуття з приводу смерті заслуженого працівника культури України, відомого хореографа, викладача Володимира Сʼєдіна.

Володимир Миколайович працював на посаді провідного фахівця відділу профорієнтаційної роботи, доуніверситетської підготовки та сприяння працевлаштуванню випускників університету і був керівником народного ансамблю танцю «Горлиця». Нагороджений нагрудним знаком «Відмінник народної освіти».

Активно брав участь у різноманітних конференціях, сприяв виявленню хореографічних здібностей студентів та розвитку особистості кожного учасника ансамблю, був справжнім фахівцем своєї галузі.

Висловлюємо щирі співчуття родині… Вічна і світла пам’ять…

Світла й вічна пам’ять заслуженому працівника культури України Володимиру Сʼєдіну