До уваги випускників Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка!

Одним із пріоритетних завдань університету є допомога випускникам у виборі місця роботи для подальшого успішного працевлаштування та кар’єрного зростання.

Відділ профорієнтаційної роботи, доуніверситетської підготовки та сприяння працевлаштуванню випускників університету пропонує щотижневу рубрику «Актуальні вакансії».

З метою забезпечення реалізації права на роботу відповідно до Закону України «Про вищу освіту» інформуємо випускників і студентів К-ПНУ вищої освіти про вакантні місця на підприємствах, в установах та організаціях Хмельницької області, що відповідають фаховій підготовці (спеціальності).

Ознайомитися з вакансіями в інших областях України Ви можете в розділі “Банк вакансій”

Еколог

Викладач англійської

Учитель англійської