Університет Огієнка відчиняє двері для майбутніх абітурієнтів

15 грудня 2018 року Університет Огієнка гостинно відчинив свої двері для абітурієнтів. Гостями заходу цього разу стали випускники шкіл та коледжів, які виявили бажання навчатися на фізико-математичному, економічному та педагогічному факультетах. Старшокласники мали гарну можливість поринути в атмосферу найпопулярнішого закладу вищої освіти міста, познайомитися з досвідченими викладачами й відвідати навчальні лабораторії університету.

Студенти педагогічного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка під творчим керівництвом старшого викладача кафедри теорії та методик початкової освіти А.Ф. Ковальчука підготували яскраву виставку для майбутніх абітурієнтів, на якій були представлені виготовлені ними українські ляльки-магодзи, котрі є втіленням душі й традицій українського народу. Також охочі відвідали майстер-клас із виготовлення ляльки-кутасика на згадку про Університет Огієнка. Завідувач кафедри теорії та методик початкової освіти Н.В. Гудима презентувала учням спеціальність «Початкова освіта». Вона розповіла про переваги навчання на педагогічному факультеті, а доцент кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва І.А. Гуцул запросив творчу молодь на навчання до університету.

Заступник декана з виховної та профорієнтаційної роботи економічного факультету Л.А.Рарок ознайомила школярів із напрямами професійної підготовки на факультеті.

Декан фізико-математичного факультету В.С. Щирба та заступних декана з виховної та профорієнтаційної роботи Т.П. Поведа розповіли про специфіку навчання на фізико-математичному факультеті, наголосили на професійних можливостях і перевагах у працевлаштуванні. Для старшокласників було організовано екскурсії до корпусів фізико-математичного факультету. Студенти та викладачі факультету продемонстрували різноманітні фізичні досліди, а також провели цікаві майстер-класи для майбутніх абітурієнтів. Школярі мали змогу побачити справжнє студентське життя й уявити себе частиною великої університетської родини!

Також учні виконали пробне тестування з математики та фізики з використанням модульно-об’єктно-орієнтованого динамічного навчального середовища (moodle).

Відділ профорієнтаційної роботи та доуніверситетської підготовки