Університет Огієнка зустрічає майбутніх абітурієнтів

День відкритих дверей – це справжнє свято в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка, адже тут завжди раді знайомству з майбутніми абітурієнтами.

8 грудня 2018 року в навчальному корпусі №1 розпочався цикл традиційних Днів відкритих дверей для випускників закладів загальної середньої освіти та закладів освіти, які здійснюють підготовку фахівців за освітньо-професійними програмами на початковому рівні (короткому циклі) вищої освіти.Зі вступним словом до присутніх звернувся керівник відділу профорієнтаційної роботи та доуніверситетської підготовки В.І. Адамовський, який зазначив, що Університет Огієнка є першим українським університетом зі столітньою історією та одним із провідних закладів вищої освіти України.

Докладніше про особливості навчання на фізико-математичному факультеті розповів учасникам Дня відкритих дверей декан В.С. Щирба. Він зупинився на окремих питаннях процедури вступу до університету й відповів на запитання майбутніх вступників і їх батьків.Декан природничого факультету І.В. Федорчук наголосив на можливостях та перевагах навчання на природничому факультеті, повідомив про перспективи майбутнього працевлаштування, ознайомив присутніх з особливістю студентського життя та розповів, за якими спеціальностями проводиться навчання на природничому факультеті.

Після завершення офіційної частини викладачі кафедри географії та методики її викладання (завідувач – І.П. Касіяник) і студенти природничого факультету підготували для майбутніх абітурієнтів надзвичайно цікаву програму. В рекреаційній зоні університету випускники шкіл та коледжів нашого міста, а також Кам’янець-Подільського, Дунаєвецького та Ярмолинецького районів мали змогу ознайомитися з особливостями навчання за спеціальностями 014.07 Середня освіта (Географія). Старшокласники також дізналися про деякі аспекти палеонтології, рекреаційної географії й туризму, геоінформаційних технологій у географії, нумізматики.Також охочі пройшли безкоштовне пробне тестування з географії.

Загалом День відкритих дверей у К-ПНУ викликав неабияку зацікавленість у молоді щодо навчання в університеті, студентського дозвілля тощо.

Відділ профорієнтаційної роботи та доуніверситетської підготовки