Благодійний концерт-мюзикл «Across the Globe»

4 грудня 2018 року за сприяння ректора Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Копилова С.А., керівника відділу профорієнтаційної роботи та доуніверситетської підготовки Адамовського В.І. відбувся захід до Міжнародного дня інвалідів. Організатором виступила  кафедра іноземних мов факультету іноземної філології (завідувач кафедри Уманець А.В.).

Музична феєрія, яка панувала в стінах Кам’янець-Подільської спеціальної школи-інтернату І-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради (директор школи-інтернату Мельник В.І.), зачарувала всіх – дітей і дорослих. Казкова кругосвітня подорож перенесла учнів на різні материки, ознайомила їх із полікультурним різномовним середовищем, занурила в чарівний світ музики і танців.Розпочалася подорож із Латинської Америки. Динамічний виступ дівчат-черлідерш (Власова Аліна, Сінкевич Вікторія, Куткіна Тетяна, Столярчук Катерина, студенти факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології) переніс глядачів у міські райони Ріо-де-Жанейро та запалив енергією весь зал.

Поважна, статна Європа… Віртуально вихованці закладу відвідали чарівну Францію. Всю красу та мелодійність мови допомогли відчути студенти-поліглоти історичного факультету, які створили незабутню композицію “Je t’aime” (спів – Ковтуняк Катерина, танцювальний супровід – Пацан Діана та Корженко Артур).

Душевна та прониклива пісня не залишила байдужим нікого. Лунала також поезія Василя Симоненка в перекладі французькою (Довга Аліна, студентка І курсу факультету української філології та журналістики).

Стара добра Великобританія вразила середньовічними мотивами та ірландськими танцями (Ставська Єлизавета, Концунтейло Марія, Болюк Ангеліна – студенти ІІ курсу природничого факультету).

Манірна Німеччина відкрилася новими незвичайними фактами. Майстер-клас зі створення цікавинок із повітряних кульок та різні фокуси (Джурик Владислава – студентка ІІ курсу факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології) розширили уявлення дітей про країну та викликали в них позитивні емоції.

Подорожуючи Східною Європою, маленькі вихованці захоплено слухали ритмічну молдавську пісню “Sub Pielea Mea”, яку майстерно виконав Воробець Тарас, студент ІІІ курсу природничого факультету,та були зачаровані мелодійною польською піснею “Nie powiem jak” у виконанні Кавунець Анни, студентки ІІ курсу економічного факультету.

Далека, незвідана Азія… Студентка ІІІ курсу факультету української філології та журналістики Кравчук Вікторія виконала японську пісню “Escape”. Глибока індійська культура була представлена піснею “Sanam Teri Kasam” у виконанні Рубановської Вікторії, студентки ІІІ курсу факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології, та індійським танцем (Ставська Єлизавета, Концунтейло Марія, Болюк Ангеліна – студенти ІІ курсу природничого факультету).Сучасні джазові ритми «September» (Турик Іван, студент ІІІ курсу фізико-математичного факультету) перегукувалися з східними мотивами.Запальна корейська пісня “Bboom Bboom” (Кравчук Вікторія) не залишила байдужим нікого. Мелодійна турецька пісня “Mey” (Рубановська Вікторія) припала до душі і дорослим, і дітям.

Енергійний хіп-хоп (Заяць Христина, Лазурко Марія, Костюк Олеся – студенти ІІ курсу факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології) не давав учням нудьгувати і запалював зал.

Час збіг непомітно.

Закінчилася навколосвітня подорож у Сербії. Майстерне виконання хіта «Molitva» (Баранюк Інна, студентка ІІ курсу природничого факультету) та загальний вихід учасників мюзиклу на сцену зірвали оплески вдячних глядачів.

Харизматичні ведучі Біляк Михайло (студент ІІІ курсу історичного факультету) та Норкіна Анастасія (студентка ІІ курсу природничого факультету) супроводжували дітей у віртуальній подорожі та англійською мовою коментували всі події. Загалом зі сцени звучало 10 мов: англійська, німецька, французька, сербська, польська, молдавська, турецька, індійська, корейська та японська.

Музичний супровід свята забезпечив Віталій Смірнов (студент І курсу фізико-математичного факультету).

Після завершення концерту студенти вручили учням подарунки.

Кафедра іноземних мов