Університет запрошує школярів у світ професій

У рамках проведення інтерактивних профорієнтаційних заходів “Подорож у світ професій” 6 листопада 2018 року доцент кафедри німецької мови Боднарчук Т. В. взяла участь у ярмарку професій, який відбувся в м. Новій Ушиці. На зустріч були запрошені учні дев’ятих, десятих та одинадцятих класів Новоушицького району. Старшокласників було ознайомлено із правилами вступу до вишу, спеціальностями, за допомогою яких здійснюється підготовка фахівців у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка, наголошено на особливостях навчального процесу, надано інформаційні матеріали.

14 листопада 2018 року асистент кафедри філософських дисциплін Чабанов В.Г. та завідувач лабораторії хімії та екології природничого факультету Шейко І.М. презентували наш навчальний заклад на ярмарку професій у смт Ярмолинцях, організованій за ініціативи Хмельницького обласного центру зайнятості. Захід відвідали 23 навчальних заклади Хмельниччини. Змістовні презентації викладачів зацікавили учнів 10-11 класів, котрі вже незабаром обиратимуть власне професійне майбутнє.

Також 22 листопада 2018 року старший викладач кафедри легкої атлетики з методикою викладання Мазур В.А. та доцент кафедри легкої атлетики з методикою викладання Гоншовський В.М. зустрілися з випускниками закладів загальноосвітніх закладів міста Хмельницького. Школярі мали змогу поспілкуватися з представниками університету, дізнатися про умови вступу до вишу, ознайомилися з переліком професій, які можна здобути в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка.