Що посієш, те й пожнеш…!

Стратегія і тактика організації освітнього процесу в Україні сьогодні вимагає зреалізації рішучих проектів. Саме конкуренція в наданні освітніх послуг: боротьба за абітурієнта – майбутнього студента, гарантії якісного навчання та отримання належної фахової підготовки, а також сприяння у подальшому працевлаштуванні, зумовила виїзну практику фахівців нашого закладу вищої освіти до шкіл.

За сприяння відділу профорієнтаційної роботи та доуніверситетської підготовки (керівник Володимир Адамовський), деканів факультетів історичного (декан Володимир Дубінський) і української філології та журналістики (декан Борис Коваленко) 22 листопада відбулася запланована інформаційна зустріч із учителями та учнівською молоддю Дунаєвеччини. Викладачі університету Олександр Юга, Сергій Вонсович (історичний факультет) і Валерій Щегельський (факультет української філології та журналістики) намагалися довести присутнім пріоритетність обрання навчання саме в нашому університеті, наголосили на наявності спеціальностей освітнього ступеня «бакалавр», ознайомили з матеріально-технічною базою та якісними показниками в роботі.

Об’єктами проведення профорієнтаційної роботи стали навчальні заклади Дунаєвецької міської ради Хмельницької області:  Миньковецька ЗОШ І-ІІІ ст., Іванковецька ЗОШ І-ІІІ ст., Дунаєвецький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст., гімназія», Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 , Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст № 4.

Показовим прикладом правильного курсу університету у підготовці різнофахових спеціалістів є безпосередня праця наших випускників різних років у навчальних закладах, де нам довелося побувати та поспілкуватися з ними, а це і керівний склад, і вчителі найвищих категорій майстерності. Відчутну допомогу в роботі нам надали Катерина Лабутенко – методист з історії Управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради, Наталя Чумак – методист комунального закладу Дунаєвецької міської ради «Станція юних туристів» та Анастасія Шульга – магістрантка історичного факультету.

Завершальним акордом від нас були слова подяки усім за увагу та – «До зустрічі на студентських лавах»!

Валерій Щегельський, старший викладач кафедри

історії української літератури та компаративістики.