Профорієнтаційна робота на часі

13 листопада 2018 року з метою профорієнтації викладачі нашого вишу – декан факультету української філології та журналістики, доцент кафедри української мови Борис Олексійович Коваленко, завідувач кафедри журналістики, професор Волковинський Олександр Сергійович, завідувач кафедри української мови, професор Марчук Людмила Миколаївна – відвідали заклади середньої освіти м. Хмельницького, зокрема: ЗОШ №21 (директор Івасішина Наталія Феліксівна), НВК №7 (директор Горенко Ольга Миколаївна), СЗОШ № 29 (директор Стремецький Станіслав Францович), Хмельницький колегіум імені Володимира Козубняка (директор Віхтюк Оксана Василівна).Під час зустрічей з адміністраціями шкіл, учителями, учнями десятих та одинадцятих класів вони розповіли про наш університет, про його факультети, про умови вступу на кожен із них, форми навчання, про те, які сертифікати ЗНО необхідно мати, щоб вступити на той чи інший напрям. Учителі та учні з цікавістю слухали наших колег, ставили питання, на які отримали вичерпні відповіді, зокрема дізналися про можливості й переваги навчання в університеті, про студентське життя, перспективи подальшого працевлаштування.

Викладачі, презентуючи наш виш, запросили одинадцятикласників на Дні відкритих дверей, у програмах яких передбачено проведення презентацій факультетів, консультації для абітурієнтів та пробне тестування.

Висловлюємо вдячність Крук Наталії Вікторівні, головному спеціалісту відділу загальної середньої освіти та виховної роботи департаменту освіти (м. Хмельницький), за допомогу в проведенні профорієнтаційного заходу.

Борис Коваленко, декан факультету

української філології та журналістики