Подорож у світ професій

12 жовтня 2018 року керівник відділу профорієнтаційної роботи та доуніверситетської підготовки, кандидат історичних наук, доцент кафедри архівознавства, спеціальних історичних та правознавчих дисциплін В.І. Адамовський, заступник декана з виховної та профорієнтаційної роботи факультету фізичної культури, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, старший викладач кафедри легкої атлетики з методикою викладання В.А. Мазур і кандидат біологічних наук, доцент кафедри біології та методики її викладання М.І. Козак для проведення профорієнтаційної роботи та запрошення старшокласників на підготовчі курси університету відвідали Орининську ЗОШ, Заліський-2 НВК, Кадиєвецьку ЗОШ.

17 жовтня 2018 року в Кам’янці-Подільському відбувся ярмарок професій. Захід проходив у рамках профорієнтаційного проекту «Подорож у світ професій» і традиційно став інтерактивним майданчиком для досягнення успішної кар’єри. Учні отримали багато корисної й цікавої інформації про навчання в нашому закладі. Вони звернулися до консультаційного пункту університету, де їм вручили рекламні листівки та буклети щодо вибору майбутньої професії.

19 жовтня 2018 року відділ профорієнтаційної роботи та доуніверситетської підготовки планує поїздку до м. Дунаєвець, де представники університету будуть презентувати освітні послуги для учнів Дунаєвеччини.