Профорієнтаційний захід «Подорож у світ професій»

Вибір професії – один із найвідповідальніших і найскладніших кроків у житті молодої людини. Визначитися з цим вибором молоді щороку допомагають працівники служби зайнятості та освітяни. Одним із етапів професійного спрямування є ярмарок професій.

27 вересня 2018 року в Славутському міському палаці культури  відбувся інтерактивний профорієнтаційний захід «Подорож у світ професій» для учнівської молоді, мета якого – зорієнтувати учнів щодо вибору майбутньої професійної діяльності, активізувати молодь для опанування професій, надати інформацію про навчальні заклади.

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка щороку бере активну участь у таких заходах. Освітні послуги для учнів міста Славути та Славутського району презентували представники університету: Т.В. Білецька, кандидат соціологічних наук, доцент кафедри політології та соціології, заступник декана з виховної та профорієнтаційної роботи історичного факультету, М.Д. Матвєєв, кандидат біологічних наук, професор кафедри біології та методики її викладання, І.І. Боровець, кандидат історичних наук, доцент кафедри всесвітньої історії, М.О. Тарасенко, кандидат біологічних наук, старший викладач кафедри біології та методики її викладання. Викладачі університету Огієнка провели гостей світом професій, які можна здобути в нашому виші, ознайомили з переліком спеціальностей, особливостями навчання тощо.

Представники університету відвідали також Славутський обласний ліцей, у якому зустрілися з учнями шести випускних класів різних профілів. Учителі та учні з цікавістю слухали наших колег, ставили запитання, на які отримували вичерпні відповіді, зокрема випускники дізналися про історію університету, можливості й переваги навчання в нашому закладі, університеті, про студентське життя.

У жовтні-листопаді університет представлятиме свої освітні послуги й на інших ярмарках професій, організованих міськими та районними центрами зайнятості Хмельницької області.

Відділ профорієнтаційної роботи та доуніверситетської підготовки