День міста «Кам’янець – острів скарбів 2018»

19 травня 2018 року мешканці історичного Кам’янець-Подільського відзначали День міста. Цього святкового дня кожен із навчальних закладів представляв своїх талановитих дітей із різних хореографічних, спортивних, музичних  гуртків, активних  та перспективних студентів із училищ, коледжів та закладів вищої освіти. До святкування долучився й Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, який узяв участь у креативній популяризації своїх спеціальностей на вулицях Старого міста.Студентами педагогічного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка під творчим керівництвом старшого викладача кафедри теорії та методик початкової освіти Анатолія Федоровича Ковальчука було підготовлено яскраву виставку для жителів та гостей нашого міста. У виставці представлені виготовлені ними традиційно українські ляльки-магодзи, які є втіленням душі та традицій українського народу. Також, охочі відвідали майстер-клас та виготовили на згадку про Кам’янець-Подільський та славний Університет Огієнка ляльку-кутасик “Україна – єдина країна!”.

Студенти кафедри музичного мистецтва Олександра Крилова, Альона Гуцал, Олег Маланчій також презентували свою творчість кам’янчанам і гостям міста.Кафедра образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва представила свої мистецькі здобутки та творчі роботи студентів.

Природничий факультет провів десять інтерактивів пізнання природи в одному місці. Гості та мешканці міста брали активну участь у майстер-класах, організованих кафедрами природничого факультету.

Колектив кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи також узяв активну участь в загальноуніверситетському профорієнтаційному заході. Цього року викладачі та студенти представляли діяльність фахівця соціальної сфери у 3 формах роботи: фотосушці (присвяченій соціальним проблемам українського суспільства) “Соціальний працівник чекає на тебе, щоб вислухати, підтримати, допомогти”; майстер-класі з виготовлення листівок до Дня міста; соціальній акції “Майбутнє у твоїх руках”. Студенти-волонтери розповсюджували інформаційні буклети та календарики.

Приємно відзначити, що до акції долучилися: народний депутат України – Мельниченко В., міський голова – Сімашкевич М., заступник міського голови – Савчук В., секретар міської ради – Васильянов Д., керівник навчально-методичного центру забезпечення якості освіти К-ПНУ ім. Івана Огієнка – Бесарабчук Г., керівник відділу профорієнтаційної роботи та доуніверситетської підготовки – Адамовський В., а також кам’янчани та гості міста!