Профорієнтаційна робота в Хотинському районі

Минулого тижня викладачі нашого університету (В.Ю. Маркітантов, Т.П. Поведа та В.П. Татауров) із профорієнтаційною метою відвідали кілька шкіл Хотинського району Чернівецької області.

Маршрут включав шість навчальних закладів: Недобоївський НВК, Малинецький НВК, Шировецький НВК, Шилівську ЗОШ, Клішковецький НВК та Клішковецьку ЗОШ. Інформацію про університет та спеціальності, які можна здобути, навчаючись у закладі, отримали близько сотні випускників.

Викладачі зазначили, що цього року університет святкує свій 100-літній ювілей.

Школярів ознайомили  з особливостями навчання на історичному та фізико-математичному факультетах. Особливу увагу звертали на нові спеціальності та спеціалізації, зокрема: «Професійна освіта: охорона праці», «Політологія». Учні запитували про правила вступу цього року до нашого вишу, а також про перспективи працевлаштування після отримання фаху. Наприкінці викладачі відвідали гімназію, в якій навчався Герой України, космонавт, льотчик-випробовувач, перший і єдиний астронавт незалежної України –Леонід Каденюк. Їм розповіли, що космонавт закінчив школу із золотою медаллю. Приємно, що дітям є ким пишатися і з кого брати приклад. Загалом поїздка була вдалою, цікаво було почути думки одинадцятикласників, відповідати на їхні запитання. Будемо сподіватися, що з ними ще зустрінемося, але вже в стінах нашого Університету.

Т.П. Поведа, заступник декана

з виховної та профорієнтаційної роботи

фізико-математичного факультету