Представники університету зустрілись із випускниками шкіл

З метою проведення профорієнтаційної роботи з випускниками закладів загальної середньої освіти викладачі фізико-математичного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Білик Роман Миколайович, Мендерецький Вадим Владиславович, Панчук Олег Петрович, Моцик Ростислав Васильович 4 квітня 2018 року відвідали загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів м. Хмельницького.

Під час цих зустрічей школярі мали можливість почути корисну й цікаву інформацію про університет, його факультети, спеціальності й спеціалізації, особливості вступної кампанії та умови вступу до університету. Керівники, учителі й учні шкіл отримали рекламну продукцію факультетів, різні інформаційні матеріали, що допоможуть майбутнім абітурієнтам визначитися з вибором фаху, чітко зорієнтуватися у питанні конкурсних відборів.

Приємно відзначити, що учні з цікавістю слухали викладачів, з увагою поставилися до наданої інформації, запитували про те, що їх особливо турбувало. Керівники й учителі також долучалися до розмови, розповідали про здобутки їхніх навчальних закладів, згадували про своїх вихованців, які навчаються в нашому університеті, а також про свої студентські роки, адже чимало з них є нашими випускниками.

За інформацією фізико-математичного факультету