Зустріч старшокласників із викладачами кафедри журналістики

Із метою профорієнтації викладачі нашого вишу – декан факультету української філології та журналістики, доцент кафедри української мови Борис Коваленко, завідувач кафедри журналістики, професор Олександр Волковинський,доцент кафедри журналістики Оксана Почапська та асистент кафедри журналістики Оксана Лівіцька – відвідали заклади середньої освіти м. Хмельницький, зокрема гімназію №2 (директор Байдич Віктор Григорович), ЗОШ №21 (директор Івасішина Наталія Феліксівна), НВК №7 (директор Горенко Ольга Миколаївна), СЗОШ № 29 (директор Стремецький Станіслав Францович), НВК №2 (директор Кореганова Оксана Іванівна), НВК № 10 (директор Грищук Віктор Дмитрович).

Під час зустрічей з адміністраціями шкіл, учителями, учнями дев’ятих, десятих та одинадцятих класів вони розповіли про наш університет, про його факультети, про умови вступу на кожен із них, форми навчання, про те, які сертифікати ЗНО необхідно мати, щоб вступити на той чи інший напрям.

Учителі та учні з цікавістю слухали наших колег, ставили запитання, на які отримали вичерпні відповіді, зокрема дізналися про можливості й переваги навчання в університеті, про студентське життя, перспективи подальшого працевлаштування. З метою виявлення випускників, зорієнтованих на навчання у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка, представники нашого вишу провели анкетування та запросили всіх охочих скласти творчі заліки, які необхідні для вступу на деякі спеціальності («Журналістика», «Образотворче мистецтво» та ін.). Учні мали змоги скласти творчий залік з «Журналістики» за присутності викладачів цього напрямку та отримати відповідні сертифікати. Зустріч зі школярами була теплою, приємною і позитивною. Сподіваємося, що талановита молодь й далі досягатиме висот у навчанні, кар’єрі та суспільно-політичному житті.

Бажаємо майбутнім студентам успіху при вступі до нашого вишу!

За інформацією факультету

української філології та журналістики