Викладачі К-ПНУ зустрілися зі старшокласниками міста Хмельницького

22 березня 2018 року в рамках проведення тижня факультету іноземної філології та з метою профорієнтаційної роботи декан факультету В.С. Кшевецький, заступник декана Н.І. Дворницька, доцент кафедри англійської мови А.О. Хоптяр, старший викладач кафедри німецької мови Г.А. Братиця відвідали загальноосвітні школи міста Хмельницького.

Відбулися зустрічі з учнями старших класів спеціалізованих шкіл обласного центру (ЗОШ №1, ЗОШ №6, ЗОШ № 15, ЗОШ №19, ЗОШ №20), на яких було презентовано Університет Огієнка. Викладачі розповіли про переваги вивчення іноземних мов, особливості навчального процесу, перспективи працевлаштування, також вони роздали учням рекламний матеріал та правила прийому до вишу. Питання, поставленні учнями, здебільшого стосувалися сертифікатів ЗНО, вартості навчання, місць державного замовлення, можливості отримання подвійних дипломів, закордонного стажування, студентського життя тощо.

Особливу подяку за підтримку в організації поїздки висловлюємо Бакалюк Н.М., начальникові відділу загальної середньої освіти та виховної роботи департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради,В.І. Адамовському, керівникові відділу профорієнтаційної роботи та доуніверситетської підготовки, А.Л. Глушковецькому, заступникові відповідального секретаря приймальної комісії університету, а також директорам шкіл міста Хмельницького.

За інформацією факультету іноземної філології