Дев’ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2018»

15-17 березня 2018 року відбулася головна подія освітньої галузі України – Дев’ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Сьома міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва. Організатором заходу виступила: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Серед числа учасників виставки був Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка. Його представляли: Олександр Колісник –викладач кафедри легкої атлетики з методикою викладання та Валерій Мазур – відповідальний секретар приймальної комісії, кандидат наук з фізичного виховання та спорту.Результатом участі у виставці нашого університету стало отримання наступних нагород:

• гран-прі у номінації «Лідер міжнародної діяльності»;
  • срібна медаль у номінації «Упровадження сучасних засобів навчання, проектів, програм і технологій для вдосконалення та підвищення ефективності освітнього процесу.

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка був нагороджений дипломом за презентацію досягнень інноваційних пошуків у реформуванні національної системи освіти та науки.

Почесними грамотами за наполегливу плідну працю з упровадження інноваційних технологій в освітню та наукову діяльність були нагородженні ректор університету Сергій Копилов та проректор з науково-педагогічної роботи Василь Кобильник.

Доповідачі професор кафедри методики викладання фізики та дисциплін технологічної освітньої галузі, доктор педагогічних наук, професор Петро Атаманчук, доцент кафедри методики викладання фізики та дисциплін технологічної освітньої галузі, доктор педагогічних наук, доцент Олексій Ніколаєв та кандидат педагогічних наук, доцент кафедри Роман Білик отримали сертифікати.Участь у виставці відбулася за ініціативи та за підтримки ректора Сергія Копилова і завдяки високому професіоналізму колективу вишу.

Мазур Валерій, відповідальний секретар приймальної комісії