Зустріч зі студентами медичного училища

27 лютого 2018 року в рамках проведення профорієнтаційної роботи з абітурієнтами  представники університету зустрілися зі студентами Кам`янець-Подільського медичного училища.

Із вітальним словом перед аудиторією виступив керівник відділу профорієнтаційної роботи та доуніверситетської підготовки Володимир Адамовський, який зазначив, що Університет Огієнка є першим українським університетом зі столітньою історією та одним із провідних вищих навчальних закладів України.

Під час зустрічі відповідальний секретар приймальної комісії Анатолій Глушковецький ознайомив студентів медичного училища із правилами вступу до вишу, визначив спеціальності та розповів про спектр освітніх послуг, які надає Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка.

Кандидат наук із фізичного виховання і спорту Руслан Бутов наголосив на особливостях навчання на факультеті фізичної культури, зокрема акцентував увагу на характеристиці нових спеціальностей – 227 Фізична терапія, ерготерапія (Фізична реабілітація).

Юлія Данчук, кандидат психологічних наук, окреслила переваги навчання на факультеті корекційної та соціальної педагогіки і психології та вказала на перспективи майбутнього працевлаштування.

Заступник декана з виховної та профорієнтаційної роботи фізико-математичного факультету Тетяна Поведа зосередила увагу присутніх на можливості продовжити навчання на фізико-математичному факультеті.

Студенти медучилища переглянули відеоролик про університет, організатори зустрічі роздали їм рекламну продукцію та інформаційні матеріали про факультети. Це, безперечно, допоможе майбутнім абітурієнтам визначитися з вибором фаху.

Треба зазначити, що зустріч відбувалася у формі активного діалогу з випускниками. Сподіваємося, що лави студентів К-ПНУ поповнять і випускники медичного училища.