Зустріч зі старшокласниками

Із метою профорієнтації викладачі нашого вишу – декан факультету української філології та журналістики, доц. кафедри української мови Борис Коваленко, доц. кафедри біології та методики її викладання Максим Козак, доц. кафедри екології Іван Федорчуквідвідали загальноосвітні школи м. Красилів.

Під час зустрічей з адміністраціями шкіл, учителями, учнями десятих та одинадцятих класів вони розповіли про наш університет, про його факультети, про умови вступу на кожен із них, форми навчання, про те, які сертифікати ЗНО необхідно мати, щоб вступити на той чи інший напрям. Учителі та учні з цікавістю слухали наших колег, ставили питання, на які отримали вичерпні відповіді, зокрема дізналися про можливості й переваги навчання в університеті, про студентське життя, перспективи подальшого працевлаштування.З метою виявлення випускників, зорієнтованих на навчання у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка, представники нашого вишу провели анкетування та запросили усіх охочих скласти творчі заліки, які необхідні для вступу на спеціальності: («Журналістика», «Образотворче мистецтво» та ін.).

Борис Коваленко, декан факультету

української філології та журналістики