Профорієнтаційна робота в школах сусіднього району

13 лютого представники фізико-математичного і природничого факультетів (доцент кафедри біології О.М. Оптасюк, заступник декана з виховної та профорієнтаційної роботи фізико-математичного факультету Т.П. Поведа, доцент кафедри фізики С.В. Оптасюк) з профорієнтаційною метою відвідали школи м. Дунаївці (ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 та гімназію) і загальноосвітні навчальні заклади с. Шатава, с. Маків, с. Рахнівка.

Викладачі зустрілися з одинадцятикласниками, розповіли їм про різноманітні професії, які вони зможуть здобути, вступивши в Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка. Розповідаючи про університет, викладачі  зазначили, що цей рік для  університету ювілейний – університет відзначає свій перший 100-літній ювілей, а це означає що заклад має досвід у підготовці фахівців, багатий своїми успіхами і традиціями. Дуже приємно було, що багато учнів про університет знають, впізнають за іменем.

Учні проявляли зацікавленість, ставили різні питання щодо вступу абітурієнтів у 2018 році, про працевлаштування за  різними спеціальностями. Викладачі розповіли про свої факультети та чому саме запропоновані ними спеціальності варто обрати. Щоб учні краще вивчити спектр спеціальностей та спеціалізацій, їм вручили рекламні буклети факультетів, а також матеріали про наш університет, які несуть інформацію актуальну для вступників.

Відмітимо, що директори шкіл та вчителі радо запрошують представників університету проводити такі зустрічі з своїми учнями. Багато з них самі є випускниками нашого університету, тепло відгукуються про нього та передають вітання і побажання успіху в наступні 100 років.

Т. П. Поведа, заступник декана

з виховної та профорієнтаційної роботи

фізико-математичного факультету