Відбувся День відкритих дверей

16 грудня Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка продовжив свою славну традицію проведення «Дня відкритих дверей» для випускників загальноосвітніх навчальних закладів та закладів I-II рівня акредитації.

З самого ранку корпус №1 Університету Огієнка заповнили понад 90 майбутніх абітурієнтів та їх батьків. До університету вони завітали, щоб ознайомитися з роботою факультетів і дізнатися про особливості майбутньої вступної кампанії.

Присутніх тепло привітав керівник відділу профорієнтаційної роботи та доуніверситетської підготовки В.І. Адамовський, який зазначив, що Університет Огієнка є першим українським університетом зі столітньою історією та одним із провідних вищих навчальних закладів України.Докладніше про умови вступу розповів учасникам Дня відкритих дверей відповідальний секретар приймальної комісії А.Л. Глушковецький. Він зупинився на окремих питаннях процедури вступу до вишу та відповів на запитання майбутніх вступників і їх батьків.

Про особливості навчання на факультеті української філології та журналістики розповіли декан факультету Б.О. Коваленко, завідувач кафедри української мови Л.М. Марчук, завідувач кафедри журналістики О.С. Волковинський. Вони наголосили на можливостях та перевагах навчання на факультеті української філології та журналістики, повідомили про перспективи майбутнього працевлаштування.

Заступник декана з виховної та профорієнтаційної роботи історичного факультету Т.В. Білецька та доцент кафедри політології та соціології В.Ю. Маркітантов ознайомили присутніх із особливостями студентського життя та розповіли, за якими спеціальностями готують майбутніх фахівців на історичному факультеті.

Заступник декана з виховної та профорієнтаційної роботи факультету фізичної культури В.А. Мазур розповів про навчання на їхньому факультеті та відомих випускників-спортсменів, які прославляють наш університет за межами України.

Після завершення офіційної частини майбутні вступники мали змогу пройти безкоштовне пробне тестування з української мови та літератури.

Загалом День відкритих дверей у К-ПНУ ім. І. Огієнка викликав неабияку зацікавленість в майбутніх абітурієнтів, стимулював їх бажання отримати більше інформації про історію університету, студентське дозвілля, особливості навчання тощо.

День відкритих дверей втілює надію, що запрошені випускники шкіл та коледжів оберуть саме Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка під час вступної кампанії 2018 року й поповнять ряди студентства в нашому славному закладі зі 100-літньою історією.