Подорож в світ професій

23 листопада 2017 року в Хмельницькому знову подорожували у світ професій. Цього разу у ролі мандрівників – учні шкіл Хмельницького району.

Свої освітні послуги презентував і Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка.

Представники університету, а саме В.О. Казимір, кандидат філологічних наук, доцент кафедри німецької мови, В.В. Зданюк, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання та О.В. Рибщун, кандидат соціологічних наук, доцент кафедри політології і соціології, С.О. Волковинський, кандидат філософських наук, старший викладач кафедри філософських дисциплін проінформували школярів про сучасні особливості вступу до університету, ознайомили зі спеціальностями, спеціалізаціями (освітніми програмами), повідомили про спектр освітніх послуг, які надає університет Огієнка, запросили на Дні відкритих дверей тощо.

Учням було роздано інформаційні матеріали: буклети, рекламна продукція, які надають можливість детальніше познайомитись з університетом та обміркувати разом із батьками вибір майбутньої професії.