Подорож у світ професій

Для надання молоді допомоги в правильному виборі свого професійного майбутнього і отриманні якісної освіти служба зайнятості традиційно щороку проводить ярмарки професій. З вересня по листопад 2017 року Хмельницьким обласним центром зайнятості проводиться низка профорієнтаційних заходів «Подорож у світ професій» для учнів загальноосвітніх шкіл Хмельницької області. Мета таких заходів – сприяння професійному самовизначенню, формування психологічної готовності й відповідального ставлення школярів до вибору професії, інформування учнівської молоді про актуальні професії та шляхи їх набуття в професійно-технічних і вищих навчальних закладах.

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка також бере активну участь в інтерактивних профорієнтаційних заходах «Подорож у світ професій», організаторами яких є районні центри зайнятості.

03 жовтня 2017 року ярмарок професій проводився в Чемерівцях для учнів району. Університет на цьому заході представляли Ю.Л. Сморжевський, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри математики, М.І. Козак, кандидат біологічних наук, доцент кафедри біології та методики її викладання,В.М. Семендяк, кандидат економічних наук, асистент кафедри управління персоналом та економіки праці.

10 жовтня 2017 року була організована поїздка до Городка. До цього ж складу долучився І.В. Федорчук, кандидат біологічних наук, доцент кафедри екології.

11 жовтня 2017 року Хмельницькому освітні послуги презентували представники університету:В.І. Адамовський, кандидат  історичних наук, доцент кафедри архівознавства, спеціальних історичних та правознавчих дисциплін, керівник відділу профорієнтаційної роботи та доуніверситетської підготовки, В.А. Мазур, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, старший викладач кафедри легкої атлетики з методикою викладання, заступник відповідального секретаря приймальної комісії,О.В. Галайбіда, кандидат філологічних наук, доцент кафедри англійської мови.

12 жовтня 2017 року у Віньківцях університет представляли О.І. Почапська, кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри журналістики,Н.В. Гудима, кандидат філологічних наук, доцент кафедри мовознавчих дисциплін, Т.Л. Опалюк, кандидат педагогічних наук, асистент кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи.

Відділ профорієнтаційної роботи та доуніверситетської підготовки